Apple iPhone 8 Lider Kalabilmek İçin Neler Yapmalı?

Bilim & Teknoloji 14 Ocak, 18:44'de eklendi

Apple iPhone 8 Lider Kalabilmek İçin Neler Yapmalı?

2017 yılındaki teknolojik gelişmeler iPhone 8’i nasıl etkileyecek ve bünyesine neler katmak zorunda kalacak?

Piyasaya çıktığı günden bu yana akıllı telefon piyasasından hep en çok konuşulan, ön sipariş rakamlarını altüst eden, en fazla satış rakamlarına ulaşan Apple 8, seri telefonu ile birlikte liderliğini kendinde tutabilmek için neler yapmalı?

Özellikle Android sistemlerin gelişmesi, akıllı telefon piyasasının çok fazla geliştiriliyor ve çeşide sahip olmasından dolayı yeni ekran teknolojileri, kavisli ekranların bekleneni karşılaması, farklı teknolojiler ile kolay entegre olarak kullanıcıların beklentilerine karşılık verilebildiği bir piyasada en üst konumda olmak bu sefer kolay olmayabilir.

Özellikle yeni radikal kararları ile bazen çok beğenilen bazen de eleştirileri üzerine toplayan Apple, özellikle oyun performansları, VR teknoloji, daha az çerçeveli ve kavisli ekranların bulunduğu yeni ekran teknolojilerinde geliştirmeler yapmalı.

Samsung’un geliştirdiği Edge modelinin kenar ekran teknolojisi kullanıcılar tarafından çok fazla beğeniliyor. Ayrıca hemen hemen bütçeye uygun telefonların üretildiği bir piyasada yüksek rakamlar ile yer alan Apple, bakalım bu alandaki taviz vermeme huyuna devam edecek mi?

Özellikle Steve Jobs’tan sonra yaratıcılığın azalması ve kar oranlarının zarar görmesinden dolayı Tim Cook oldukça eleştiri topluyor.

Kaynak: tech first post

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Başlıklar: