En Zor Meslekler

Liste 15 Şubat, 18:00'de eklendi

En Zor Meslekler

Dünyada birçok meslek var. Siz kendinizinkinden nefret mi ediyorsunuz? Bir daha düşünün!

Çoğumuz, para kazanıp geçinmek için işe gider ve bazılarımız, sahip olduğu meslekten memnun değildir. Fakat bu yazıyı okuduktan sonra, halinize şükredeceksiniz.

1. Hayvan Mastürbatörü

Hayvan Mastürbatörü

Bu meslekle uğraşan insanlar, çeşitli araştırmalar için gerekli olan hayvan spermlerini toplamakla görevlidirler. Bunun yolu da, elleriyle hayvana mastürbasyon yaparak ejakülasyonu sağlamak.

2. Gassal

Gassal

Ceset yıkayıcı olarak da bilinen bu insanlar, cenaze gömülmeden önce yıkamakla sorumludurlar. Eğer cesetlerden pek hazzetmiyorsanız, gassallık için gazete ilanlarına başvurmamanızı öneririz.

3. Portatif Tuvalet Temizleyici

Portatif Tuvalet Temizleyici

Fotoğraftan da anlaşılacağı gibi bunu açıklamaya pek ihtiyaç yok.

4. Koltuk Altı Koklayıcı

Koltuk Altı Koklayıcı

Bu meslekle uğraşan insanlar, deodorant veya parfüm şirketleri için koku testi yaparlar. Yani, bu ürünlerin ter kokusunu bastırıp bastırmadığına bakarlar. Şansınıza güvenmiyorsanız, başvurmamanızı öneririz.

5. Sperm Bankası Temizlikçileri

Sperm Bankası Temizlikçileri

Bu mesleğe sahip insanlar, sperm bankalarındaki katılımcıların malum işlerini yaptıktan sonra etrafa saçtıkları sıvıları temizlemekle görevlidirler. Çok hoş…

6. Tavuk Cinsiyeti Belirleyicisi

Tavuk Cinsiyeti Belirleyicisi

Size gayet normal bir iş gibi geldiyse, okumaya devam edin… Cinsiyet ayrımı, tavuklar henüz yumurtadan yeni çıktıklarında yapılır. Bu meslekle uğraşanlar, civcivin karnını sıkarak içinden dışkı çıkmasını sağlar ve anüsünün içine bakarak dişi ya da erkek ayrımı yapar. Eğer burada ufak bir yumru varsa civciv erkek, yoksa dişi olduğu anlamına gelir.

7. Asfalt Leşi Temizleyicisi

Asfalt Leşi Temizleyicisi

Bu insanların işi, asfaltta ezilmiş hayvan ölülerini en kısa süre içerisinde temizlemektir. Gerekirse, yola yapışıp kalan vücut parçalarını kazırlar. Düşünsenize; sabah uyanıyor ve acaba bugün kaç tane leş temizleyeceğim diye tasalanıyorsunuz. Korkunç…

8. Lağım Temizleyicisi

Lağım Temizleyicisi

Adından da anlaşılacağı gibi, Yeni Delhi’de bu mesleği yapan insanlar, güvenlik önlemi almadan şehrin lağımlarını temizlerler. Oldukça tehlikeli ve iğrenç olan bu mesleğin, günde sadece 10-12 türk lirasına yakın bir getirisi vardır.

9. Ayak Hastalıkları Uzmanı

Ayak Hastalıkları Uzmanı

Tıpın bu dalında uzmanlaşmış doktorlar, adından da anlaşılacağı gibi ayak hastalıklarıyla ilgilenirler. Bu da tırnak mantarı, çıban, iltihap gibi iç açıcı hastalıklar ve muhtemelen ayak kokusuyla uğraşmak demek. Tıpta iğrenme olmaz ama bu pek hoş değil.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.