İş fikirleri

İş Dünyası 2 Ocak, 17:58'de eklendi

İş Fikirleri

2018 yılının en yeni iş fikirleri acaba neler olacak? Teknolojinin gelişmesiyle iş fikirleri biraz daha dijitalleşecek mi?  İşte yılın en yeni iş fikirleri bu yazımızda.

 

  • Güneş Enerjili Ofis

Güneş teknolojilerindeki gelişmeler ve yeni nesil araçlar sayesinde oldukça yakında tüm ofisinizi güneşle güçleştirebileceksiniz. Devlet tarafından finanse edilecek yenilenebilir enerji programları, güneş enerjisini yaygınlaştırmak için kullanılacak. Yakın gelecekte tam anlamıyla her şeyi güçlendirebilen esnek güneş panelleri geliştiriliyor.

  • Çocuk Dostu Uygulamalar

Çocuklar gelecekteki müşterilerinizdir, bu yüzden onların sadakatini kazanmak kötü bir fikir değildir. Common Sense Media’ya göre, çocukların dörtte üçü bir mobil cihazlara erişiyor.

Bu, yalnızca çocuklar için ürünler oluşturmak veya uygulamalar tasarlamak büyük bir iş fırsatı yaratacaktır. Eğer eğitim de içeriyorsa ya da sağlığa teşvik ediyorsa, ebeveynlerini de kazanacaksınız. Birkaç çocuk dostu uygulama tasarlayarak küçüklerden başlayabilir ve işinizin oradan nereye gittiğini görebilirsiniz.

  • Akıllı Telefon Tamir Hizmetleri

Akıllı telefon pazarındaki yüksek rekabet, dramatik bir fiyat indirgemesine ve bunun sonucunda da kullanım oranını artırdı. Şimdi herkes elinde en az bir akıllı telefon bulunduruyor. Şans eseri, çok fazla akıllı telefon tamiri hizmeti yok. Şüphesiz geniş bir fırsat açtığından, şimdi başlamak için en iyi küçük işletme fikirleri arasında yer alacaktır.

  • SEO Firmaları

İyi Web tasarımı ve SEO hizmetleri için talep oldukça yüksektir. Bir web sitesine sahip olan her web yöneticisi, arama motorları ve insanlar tarafından kar marjını artırmak için kullanılmaktadır. İşin en güzel tarafı evinizden SEO hizmetleri sağlayabilmenizdir. Bu sektör için, öğrenme eğrisinin yakında sona ermeyeceğinden emin olun. Her yeni arama motoru güncellemeleri ile donatım ve SEO taktiklerinizi düzenli olarak değiştirin.

  • Web Tasarım Firmaları

Günümüzde küçük ve büyük ölçekli işletmeler, web siteleri aracılığıyla çevrimiçi varlıklarını kurmaya başlamışlardır. Web tasarımcıları için büyük talep oluşturmaktadır. Web tasarımında bir iş başlatmak daha ekonomiktir. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve yaratıcılığı olan bir bilgisayar.

Teknoloji alanındaysanız veya bilgisayar bilimleri alanındaki eğitiminizi tamamladıysanız, şu anda başlamak için en iyi işletmeler arasından web tasarım ve geliştirme şirketini kurmak nihai seçiminiz olmalıdır.

  • Çalışan İzleme Hizmetleri

Teknolojik gelişmeler nedeniyle, şimdi işlerin çoğu yerinizden kalkmadan yapılabiliyor. Son yapılan araştırmalara göre, 2017 yılına kadar 1.5 milyardan fazla çalışan mobil modda çalışıyor. Burada soru işverenlerin çalışanlarını nasıl takip edeceği konusu mu? Çalışan izleme hizmetlerinin rolü burada devreye giriyor.

İşte bu yeni iş fikirleriyle siz de kendinize piyasada para kazanabilecek bir alan edinebilir ve gelecekte firma olarak söz sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.