Kalplerimize Giden Yolu Yöneten Kedi Gringo’yla Tanışın

Fotoğraf, Hayvanlar 8 Mayıs, 00:39'de eklendi

Instagram benzersiz özelliklere sahip birçok hayvana ev sahipliği yapar, ancak bu kedi gerçekten ilginç bir görünüme sahip. Böylesine sofistike bir bıyığı olan bir yaşındaki Gringo ile tanışın, neredeyse aksanını duyabilirsiniz. Sanki tek ihtiyacı olan bir silindir şapka, bir çift yuvarlak gözlük ile bir tütün borusu ve Victoria dönemine ait bir dedektif kostümü.

#1

Bu 1 yaşındaki yavru kedi Fransa’da, sahipleri Sabrine ve Romain ve kardeşi Milko ile birlikte yaşıyor. Gringo, bu yılın başlarında hesabı hacklendiğinde Instagram’da neredeyse 60.000 takipçisi vardı.

#2

Sabrine, “Gringo, hayat dolu ve mutlu bir kedicik. Bütün gün ve bütün gece oynamayı, perdelere tırmanmayı, kanepeyi tırmalamayı ve bitkilerde zıplamayı ve yaramazlık yapmayı seviyor ”dedi. “Tıpkı bir çöl faresi gibi sırt pençesinde durmayı seviyor. Bu pozisyonda birkaç dakika kalabilir ve çok komik. ” Gringo’nun görünüşü kesinlikle benzersizdir ve tavrı da “Gringo, yemek için iyi bir şey olup olmadığını görmek için tabaklarımızı her zaman kokluyor ve süngerimizi mutfaktan sadece çiğnemek için çalmaktan hoşlanıyor.”

#3

Sabrine ve Romain, popüler bir Fransız sitesinde Gringo’nun bir fotoğrafını buldular ve anında aşık oldular. Milko adında bir kedileri vardı ama bir tane daha almayı düşünüyorlardı. Gringo, eve geldiğinde 3 aylıktı ve yavru kediler anında en iyi arkadaşlar oldular. Şimdi, tamamen ayrılmazlar.

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

Kaynak:BordPanda

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.