Kulak İçin İlginç Dövme Fikirleri

Sanat 5 Mayıs, 02:02'de eklendi

Kulaklar muhtemelen insan vücudunun en süslü kısımlarıdır ve kulak dövmesine eğilimin artmasıyla birlikte,ilginç kulak dövme fikirleri çıkıyor karşımıza ve bu da bu işi popüler hale getiriyor.

Minimal dövmeler, kulaklarınızı çizerken, genellikle noktaların ve çizgilerin geometrik yerleşimlerini kullanarak oluşturulan sağlam bir favori gibi görünmektedir. Çiçek tasarımları ise kulaklarınızı süsleyen bir diğer popüler tema. En cesur olanı baş ve kulak dövmelerini tek bir tasarımda birleştirebilmek. Bir sonraki küçük dövmeniz için bir çizim seçmekte hala zorlanıyorsanız, size ilginç kulak dövmesi fikirleriyle dolu gerçekten renkli bir liste hazırladık. Tek yapmanız gereken aşağı kaydırmak, fotoğrafları kontrol etmek ve bir tane seçmek.

1# Basit, Ama Çok Güzel Kulak Dövmesi

Çiçekli süslemeler ve muhtemelen eski Mısır zamanlarından beri kullanılan en popüler tasarımlardır. Böylesine güzel kulak dövmelerine dönüşmesine şaşmamak gerek.

2# Zor ve Küçük Tehlikeli Kulak Dövme

3# Gökkuşağı Şeklinde Kulak Dövme Tasarımı

4# Menekşe Çiçeğinden Kulak Dövmesi

Yerli Amerikalılar, menekşelerin hem Dünya’dan hem de Gökyüzünden doğan çocuklar olduğuna inanıyordu. Efsaneye göre, menekşeler denge ve uyum anlamını verir insana. 

5# Küçük Çiçekli Kulak Dövmesi

6# Yeni ve Güzel Kulak Dövmesi

7# Gül Şeklinde Kulak Dövmesi

8# Sevimli Kulak Dövmesi

9# Gül Kulak Dövmesi

Gül genellikle bir denge sembolü olarak kabul edilir. Beyaz bir gül saflık ve tasavvuf anlamına gelirken, siyah olan ölümü temsil eder. 

10# Küçük bir Yolculuk Tutkusu

11#Yaprak Tasarımlı Kulak Dövmesi

12# Minik Evren Kulak Dövmesi

13# Kulak Dövmesi Mesajı

14# Güzel Kulak Dövmesi

15# Kulak Dövmesi

16# İnce Tasarımlı Kulak Dövmesi

17# Örümcek Dövmesi

18# Kulak ve Baş Dövmeleri Kombinasyonu

19# Sevimli Kulak Dövmesi Tasarımı

Kaynak:BoredPanda

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.