“The Lost City Of Z” 21 Nisan 2017’de Vizyonda

Genel 2 Ocak, 18:00'de eklendi

Kayıp şehrin gizemi içerisinde bir anda ortadan kaybolan Kaşif Percy Fawcett’ın yaşamı, büyük maceraya sahne olacak.

Filmin Konusu

Gazeteci ve yazar David Grann’ın, Fawcett’in azminden yola çıkarak kaleme aldığı ve kendi yaptığı seyahati de anlattığı aynı adlı kitabından uyarlanan filmde, Percy Fawcett Amazon ormanlarına hayran olan ve sürekli burada keşifler, çalışmalar, incelemeler yapan bir kaşiftir. Kaşif Percy Fawcett bir gün gelişmiş ve kaybolmuş bir uyarlığın kalıntılarını bulur. bilim dünyası ise bu kalıntılara sadece gülüp geçer ve Percy Fawcett’i pek kaideye almazlar. Kaşif Percy Fawcett ise bu işten vazgeçmez ve ailesinin de desteği ile yeniden Amazon ormanında araştırmalar yapmaya başlar. 1925 yılında ise kaşif Percy Fawcett bir anda kaybolur, bilim adamları ise onu ve ekibini araştırmaya başlar.

Filmin Yönetmeni

Bir Zamanlar New York, Kan Bağları, Gecenin İki Yüzü ve Hitchcock/Truffaut filmlerinden tanıdığımız James Gray yönetmenliği üstleniyor.

Filmin Oyuncuları

Jack Fawcett karakteri ile Tom Holland, Col. Percival karakteri ile Fawcett Charlie Hunnam, Nina Fawcett karakteri ile Sienna Miller, Henry Costin karakteri ile Robert Pattinson, James Murray karakteri ile Angus Macfadyen

Filmin Türü: Aksiyon, Tarihi, Macera

Filmin Vizyon Tarihi: 21 Nisan 2017

Fragman

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Başlıklar: